Home
Video
Uçak hobilerimiz
Müzik dinle
Eğlence ve Oyun
Çeşitli konular
Dünya
Türkiye
Magazin
Ekonomi
Otomobiller
Toplum ve Yaşam
Kültür
Sanat
Bilim ve teknoloji
Site hakkında
Bize ulaşmak
Konuk defteri

 

 

Gezmek, yürümek, bir araçla keyif almak için yola çıkmak... bir yeri görmek, tanımak, kısa süreliğine olsa bile orda olmak, ve bundan dolayı hiç bir şey için kendini sorumlu hissetmemek... sebepli veya sebepsiz, her hali makbul olan güzel bir eylemdir aslında... gezmek için zaman ayırabilen, hatta sevinçten içi içine sığmayan insanların amaçsızca ordan oraya gidip deli gibi eğlenmesi, dünyanın en güzel hobisi belkide... bazende bir yaşam tarzıdır gezmek.

Bu amaçla yola çıkarak sizlerin hizmetine sunduğumuz websitemizde gezmekten başka daha bir çok farklı konulara yer vermeye özen gösterdik... beğeneceğinizi umar, neşeli dakikalar dileriz.

2008 Aralık ayında ilk defa faliyete geçen websitemize, 2009 Aralık ayında çok sayıda yeni sayfalar eklenmiştir, sayfaların en iyi şekilde izlenmesi için, uygun olan monitör yada ekran - "çözünürlük" boyutları: 1024 x768  piksel... yada bu rakamların üzerindeki ekran boyutları:  (1152x864), (1280x720), (1280x768),  (1280x960), (1220x1024), (1440x900) ve (1920x1080)  turuncu renkli rakamlar bu siteye en uygun olan ekran boyutları.

Websitenin bazı sayfalarında zaman, zaman Java-Applet destekli dinamik resim yada animasyonlar bulunur... onları izleyebilmeniz için bilgisayarınızda multimedia ve "Java Virtual Machine" seçeneklerin açık olması gerekir... bu seçenekleri, internet bağlantı özelliklerinde bulabilirsiniz... aksi taktirde resimler izlenemez... özellikle oyun yada ana sayfalarda animasyonlar bulunabilir.

Sayğılarımızla, webmaster  www.gezmek.org

Sitemize emeği geçen bazı arkadaşlarımızın isimleri:

Website tasarım ve dizayn: Aydın Kaptan
Sayfalardaki yazı ve yorumlar: Emil Akyol, Zeynel Uluç, Gamze Özçelik, Çağatay Akyol, Aydın Kaptan, Birol Gökmen, Mustafa Selçuk, Abdurrahman Demirsoy, Bora Çetin, Cenk Ünsal.


      
 
to Top of Page